Hakkımızda

 

Şirketimiz 1975 yılında Çeltik Fabrikası olarak faaliyete geçmiş, 1989 yılında Un Fabrikası ilave edilerek hizmet vermeye devam etmiştir.

Çeyrek asırdır üretimden yönetime kalite anlayışına önem veren firmamız, Karacabey-Bursa yolu üzerinde 12,937 m² arazi üzerinde kurulu 2,275 m² kapalı alan ile çeltik fabrikası, 3.876 m² kaplı alan ile un fabrikası üretimini sürdürmektedir.
Yıllık 4.430 Ton Çeltik işleme ve 45.600 Ton Buğday kırma kapasitesi ile Pirinç, Un ve yan mamul olarak Kepek imalatı yapmaktadır.

Ürünlerimiz Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Marka Tescil Belgeli, Türk Standartları Enstitüsü İmalata Yeterlilik ve TSE uygunluk belgeli, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı Gıda Üretim ve Gıda Sicil Belgelidir.

Halkımızın güveni, doğrultusunda doğal, hiçbir katkı maddesi kullanılmadan teknolojik koşullarda hijyen ve özenli kontroller sonucu mamullerimiz hazır hale gelmektedir.

Son teknoloji ürünü modern makinelerle el değmeden imal edilen ürünler yine el değmeden titizlikle paketlenmekte ve satış reyonlarındaki yerini almaktadır.

Türkiye'nin en kaliteli buğday ve çeltiklerinden özenle seçilerek üretilen BESİNTAŞ UN - BESİNTAŞ PİRİNÇ mamulleri yüksek besin değeri ve lezzeti ile ülkemizin ilk tercihi olmak için çalışmaktadır.

Ürünlerimiz değişik ağırlık ve ebatlarda , ambalajlarda satışa sunulmaktadır.

En yüksek kalite ve doğallık mamullerimizin birinci özelliğidir.

Vizyonumuz: "Doğal Besin Sağlıklı Yaşam Kalitesi" ile gıda güvenliğine uygun üretim yapmak ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmak.

Misyonumuz: Güvenli gıda için "BESİNTAŞ" markasını, güvenilirliğini ve sürekliliğini sağlamak, sosyal sorumluluk ve iş ahlakı içinde yasal gereklilikleri yerine getirmeye özen göstermektir.

Hedefimiz üstlenmiş olduğumuz misyonu kararlılıkla hareket edeceğimizi gösterirken vizyonumuz ise gelecekte şimdiki konumumuzdan daha iyi bir konuma gelmektir.